ATO
CONGRESIUM!

PER-MET

CEPA
ALIŞVERİŞ MERKEZİ

PER-MET

ARMADA
ALIŞVERİŞ MERKEZİ

PER-MET

ARMADA
ALIŞVERİŞ MERKEZİ

PER-MET

HAKKIMIZDA

PERVAN MAKİNA
1967 yılında pirinç döküm, torna, tesviye ve büro malzemeleri satışı yaparak faaliyetine başlayan firmamız, 1979 yılından itibaren iş kolunu genişleterek ağaç işlerinde kullanılan çok delikli makinelerin imalat ve satışı ile mobilya aksesuarları imalat ve satışını da gerçekleştirmiştir.
1991 yılında "dekoratif metal işleri" kapsamında iç ve dış cephe dekorasyonları, merdiven korkulukları ve çocuk parkı alanlarındaki her türlü oyuncak sistemlerinin imalat ve montajı işlerini gerçekleştirmiştir.
1994 yılında "Pervan Makine Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti." adı altında paslanmaz çelik imalat ve montajı ile dekoratif metal işlerini teknolojinin en son imkânlarını kullanarak ve tüm uygulamalarında proje, tasarım, imalat ve montajı deneyimli kadrosuyla gerçekleştirmiş; yurt içi ve yurtdışında elit projelere imza atmıştır.
2008 yılında şirket kurumsal yapılandırmaya giderek daha kaliteli hizmet vermek için Makine grubunu İmalat grubundan ayrılmış, Per-Met Metal Makine Ltd,Şti. adını almıştır.


PER-MET METAL MAKİNA
2008 yılından itibaren paslanmaz metal ve çelik işleri tasarım çözümlemeleri ve imalatlarında kendine has uygulamalar ile bu piyasada kendini kanıtlamıştır. Üretim bandının her aşamasında kullanılan son teknoloji makineler ile hızlı ve kaliteli ürün imalatı yaparak uygun fiyatlarla satışa çıkarmaktadır. Ürün çeşitliliği ve ihtiyaca yönelik çözümlerle müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak ilerici, özgün ve profesyonel bir anlayış sunmaktadır.
57 yıllık makina ve metal imalat tecrübesiyle, günümüz teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek uygulayan, kaliteden ödün vermeyen yapısıyla, kalıcı ürün ve projelere imza atan güçlü teknik alt yapısıyla, müşteri memnuniyetini esas alan uygulamacı bir firmadır.
Farklı malzemeleri işleme kabiliyeti ve üretim çeşitliliği sayesinde, hayallerinizi sınırlandırmadan tasarım yapmanıza imkân verir.
İmalat ürün grupları arasında; Ağır çelik konstrüksiyonlar, dekoratif çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, cam, pirinç dekoratif mimari ürünler, çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, pirinç mobilya ve aksesuarları, stantlar, kapılar, cephe ve kolon kaplamaları, saçaklar, köprüler, ızgaralar, korkuluk ve bölme sistemleri, yürüme yolları bulunmaktadır.
Yüksek kalite standardı ve satış sonrası hizmet güvenilirliği ile görerek bakan ve anlayarak çözen bir firma olmak en temel ilkemizdir.
Saygılarımızla…